CTDI - dobrý zaměstnavatel

CTDI - stabilní mezinárodní společnost

 

Jsme česká pobočka společnosti CTDI - globální společnost nabízející komplexní služby v oblasti inženýrských, servisních a logistických řešení pro průmyslové odvětví komunikací.

Společnost CTDI má 93 poboček ve 27 zemích na všech kontinentech a zaměstnává 14 000 zaměstnanců. Česká pobočka vstoupila do společnosti CTDI v dubnu 2016, kdy společnost CTDI zakoupila od předchozího vlastníka (Regenersis PLC) podnikání týkající se oprav zařízení pro mobilní trh. Naše historie však začala mnohem dříve - v květnu 2014, kdy byla v České republice založena pobočka společnosti Regenersis, zaměřená na diagnostiku a opravy elektronických přístrojů.

Hlavní oblastí naší činnosti je servis technologicky vyspělých elektronických zařízení, největších světových výrobců, jako jsou Honeywell, Diebold/Nixdorf, HTC. V České republice zaměstnáváme asi 140 lidí


Co nabízíme?

 

Přátelské a zajímavé pracovní prostředí


Poskytujeme našim zaměstnancům dobré pracovní podmínky a plat, odpovídající úrovni znalostí a dovedností. Každému zaměstnanci přistupujeme s respektem a porozuměním. Práce v nástroji CTDI vám umožňuje přístup k pokročilým technickým znalostem a práci na nejnovějších zařízeních s využitím pokročilých technologií.

Školení a profesní rozvoj


Zlepšení odborných kvalifikací je nezbytnou součástí personální strategie CTDI. Každý nově najatý Zaměstnanec je plně odborně zaškolen, což mu zajistí efektivní implementaci a plnění povinností. Zaměstnanci si pravidelně zlepšují své dovednosti tím, že se účastní školení.

 

Mezinárodní prostředí.


Lidé, kteří oceňují příležitost pracovat v mezinárodním prostředí, naleznou zajímavé pracovní prostředí. Zaměstnáváme nejen lidi z České republiky, ale také z jiných zemí, vytváříme mezinárodní týmy, které umožňují výměnu obsahu a aktivní používání angličtiny. Nejlepší zaměstnanci mohou získat mezinárodní zkušenosti v zahraničních pobočkách naší společnosti, včetně Velké Británie, Německa a Spojených států.

Možnost propagace


Důraz klademe na objevování talentů mezi našimi zaměstnanci a snažíme se poskytnout našim zaměstnancům rozvojovou cestu. Mnoho našich manažerů či specialistů učinilo v organizaci své první kroky jako operátoři nebo technici.

 

Bohatý balíček zaměstnaneckých výhod


Naši zaměstnanci mohou využít řadu výhod přizpůsobených jejich individuálním potřebám. Nabízíme bonusový program, jednosměnný provoz, podíl na hospodářském výsledku, pravidelná valorizace mezd, zvláštní příplatek za pracovní sobotu, 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč za den, mobilní tarif v hodnotě 750 Kč zdarma, pravidelně vyhodnocujeme nejlepší zaměstnance a týmy, pořádáme společné celofiremní akce.

Zaměstnanci ze zahraničí se mohou spolehnout na naši pomoc při plnění formalit ohledně příjezdu do Čech.

 

Kariérní postup

 

Jste ambiciózní a chcete v kariéře postupovat? Vždy dáváme prostor našim zaměstnancům k osobnímu růstu. Není u nás výjimkou kariérní postup z dělnických do manažerských pozic.